Services

خدمات ما

شرکت فراز عمران تدبیر با تکیه بر تجربه، توان نیروی انسانی متخصص و ماشین آلات خود آمادگی انجام پروژه های زیر با هر مساحت، ارتفاع، عمق و پیچیدگی را دارد
تونل سازی و سازه های زیرزمینی
مدیران شرکت فراز عمران تدبیر با بیش از دو دهه تجربه در مدیریت و اجرای انواع تونلها و با داشتن ماشن آلات و تجهیزات مناسب، توانایی اجرای پروژه های تونل با هر مقدار پیچیدگی را دارند . پروژه های زیر با مشارکت مدیران شرکت فراز عمران تدبیر انجام گرفته است :تونل انحراف آب سد کینه ورستونل بلیتیتونل انحراف آب سد چپرآبادخط دو مترو تهرانتونل Shak Pak baba در قزاقستانتونل دوقلوی البرز در آزاد راه تهران شمالتونلهای راه آهن زرغان به شیرازخط 6 مترو تهرانراه و تونل گرمسار
Read more
سازه های فلزی
شرکت فراز عمران تدبیر با هدف ایجاد ظرفیت مناسب اجرای کار، اقدام به تشکیل کارخانه ساخت و تولید سازه های فلزی نموده است و با جذب نیروهای متخصص در شاخه های کاری مربوط، آماد کی خوبی جهت اجرای پروژه های ساختمانی و ابنیه فلزی ایجاد نموده اند که مسئولیت ساخت انواع سازه های فلزی مورد نیاز از قبیل اسکلت فلزی ساختمان، پلها، کارخانجات، دکل های مخابراتی و ... را برعهده دارد. این کارخانه در زمینی به مساحت ۱ هکتار و با حدود 2500 متر مربع سالن تولید احداث شده است و دارای ظرفیت تولید 750 تن قطعات فلزی در ماه می باشد.
Read more
فعالیتهای معدنی
فعالیتهای معدنی
Read more
طراحی و اجرای سازه نگهبان
سيستمهاي حفاظت يا سازه نگهبان جهت پايدارسازي لغزشهاي خاك، محدودسازي تغيير-شكل ديواره ها و حفاظت از سازه هاي مجاور محوطه گود، امكانپذير كردن گودبرداري قائم و ايجاد فضاي لازم جهت اجراي سازه فونداسيون و سازه اصلي بكار برده ميشوند.با توجه به شرايط زمين‌شناسي و ژئوتكنيكي محل (نوع خاك، لايه‌بندي، سطح آب زيرزميني و غيره)، عمق گودبرداري و نيازهاي طرح در هر ديواره، روش‌هاي مختلف حفاظت از ديواره‌هاي گود مي‌تواند مطرح باشد.
Read more
مدیریت طرح
در پروژه های مدیریت طرح شرکت فراز عمران تدبیر به نمایندگی از کارفرما مسئولیت مدیریت ، کنترل و هماهنگی پروژه و مراحل اجرایی را بعهده دارد . مدیریت طرح وظایف خود را در چارچوب روشها ، ضوابط و دستورالعملهایی که به تأیید کارفرما رسیده است انجام داده و با اعمال مدیریت مستقیم و روزانه در سایر عوامل اجرایی در مقابل کارفرما مسئولیت صحت انجام کیفی و کمی کار را طبق مشخصات ، برآوردها و برنامه های اولیه و تغییرات احتمالی آن بعهده دارد .
Read more
پیمانکاری عمومی
انتخاب پیمانکار عمومی یکی از محبوب ترین روش های اجرای یک پروژه است. در این روش، پیمانکار مسئول انجام خدمات ساخت و ساز مشخص با قیمت ثابت است، که قبلا بین مالک و پیمانکار موافقت شده است. اگر چه ممکن است روش های دیگر اجرای یک پروژه آشنا تر باشد، اما اغلب گران تر و وقت گیر تر از گزینه های دیگر است و خطرات بین کارفرما و پیمانکار به اشتراک گذاشته می شوند. در این روش تغییر در هزینه های ساخت و ساز در طول اجرای کار به پیمانکار منتقل می شود، اما در عین حال کارفرما از افزایش هزینه های ناشی از روش های دیگر اجرای کار محافظت می شود. علاوه بر این، اشتباهات یا نادیده گرفتن بعضی از موارد اجرایی در طراحی یا سایر تاخیر ها می تواند زمان بندی برنامه را تغییر داده و هزینه ها را افزایش دهد. سایقه اجرایی ما اثبات میکند که اگر در اچرای پروژه به فراز عمران تدبیر به عنوان پیمانکار عمومی تکیه می کنید،هیچ نگرانی از از کیفیت کار و خدمات به موقع نخواهید داشت. استانداردهای اجرایی و مدیریت زمان بندی ، که از اصول اعتقادی ما نشات میگیرد تضمین کننده این موارد است . ما پیشنهادات رقابتی در مورد کار و زمانبندی را ارائه می دهیم و قبل از اجرا هرگونه مشکل عمده با طراحی که ممکن است به افزایش زمان و هزینه های غیر منتظره منجر شود، پیشبینی میکنیم.این خدمات " فراتر از" خدمات معمولی مشتری محوری است که شما می توانید با اعتماد به ما از کل تیم فراز عمران تدبیر انتظار داشته باشید .
Read more

ما به رویاهای شما واقعیت میبخشیم

تماس با ما